A mese visszavág - Elefánt A Porcelánboltban

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy osztásjel. Az emberek nem akartak tudomást venni róla, hiszen fontossága nem mutatkozott meg sem ruházatában, sem pedig méretében.


This is a companion discussion topic for the original entry at https://elefantaporcelanboltban.com/iras/mese-visszavag/
2 kedvelés

Ez nagyon-nagyon aranyos! Én is jó matekos voltam :slight_smile: Sohasem gondoltam volna, hogy az osztásjelnek is tele lehet a hócipője! :slight_smile:

1 kedvelés

Hát pedig amire az ember nem gondol, az is lehetséges :wink:

Köszönöm, hogy elolvastad :slight_smile:

1 kedvelés

Ez nagyon aranyos, ezt a fajta matekot még én is szeretném! A számok világa még érdekelt, érdekel és az alapműveletek. - de ahol megjelennek a betűk és ismeretlenek, hát az nem az én világom! :smiley:

2 kedvelés

Ha arra gondolok, ahogy az iskolában tanítják, tökéletesen megértelek :heart:

Ám jó, ha tudod, hogy a számok és műveletek megtanulása olyan, mintha egy könyvnek csak az első két oldalát olvasnád el. Az igazán szép és izgalmas dolgok, amiért érdemes a kezedbe venned, csak utána jönnek :wink:

2 kedvelés

Csodálatosangyönyörű szépségű tündéri mégis mélyen elgondolkoztató az írásod.

Bár nekem a biológia,történelm és az irodalom mind a mai napig a kedvenceim. De ha ilyen elképesztő humorral tanítanak matekot ahogyan te leirtad sokkal több képviselője lenne. Így igaz egy osztás jelnek is lehet rossz napja.

Hiperszuper gratula az írásodhoz neked.

2 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm a gondolataidat! Örülök, hogy a humán érdeklődésed ellenére tetszett :heart:

1 kedvelés

Szegény kimerült osztásjel! De neki is lehet rossz napja!

2 kedvelés

Ugye? Pedig az ember bele se gondol :smiley:

1 kedvelés

Zseniális…

2 kedvelés

Köszönöm szépen a hatalmas dícséretet :heart:

1 kedvelés

Ez az írásod humor a javából. És még azt mondják hiányzik a humorérzék? Hát nem. A matek volt a kedvencem az iskolában, csak később csatlakozott hozzá az irodalom. Gratulálok.

2 kedvelés

Igen, a matek nagy kedvenc nálam is.

Egyébként nem minden Aspergeresnek hiányzik a humorérzéke, de általánosságban bizonyos fajta humorra szinte mind “vakok” vagyunk, hogy úgy mondjam :slight_smile:

1 kedvelés

Te egy kis csoda vagy. :heart:

2 kedvelés

Köszönöm szépen! :heart: Örülök, hogy így gondolod :blush:

1 kedvelés

Imádtam!! :heart:

2 kedvelés

Boldoggá teszel vele :blush:

1 kedvelés

Nagyon tetszett, ha igy tanitották volna mesébe illően a matekot az iskolában, lehet nekem is jobban ment volna :slight_smile:

2 kedvelés

Igen! Biztos vagyok benne :slight_smile: Így mindenkinek jobban menne, nem csak azoknak, akiknek alapvetően nehezen megy :smile:

1 kedvelés

Aranyos, humoros mese!

2 kedvelés