A Mikulásnak írt levél - Elefánt A Porcelánboltban

Nagyon szépen köszönöm, örülök, hogy tetszett :heart: :blush:

Érdekes a gondolat, amit felvetettél :thinking:
Ugyanis tervezek egy karácsonyi kötetet, amiknek része a lenne a blogon található néhány karácsonyi sztori. Mivel ez nem nagyon illik bele, ezért sokat töprengtem azon, hogy mit is kéne vele csinálni, de valamiért nem jutott eszembe, hogy ezt egy önálló történetté kéne formálni, amiben választ nyernének az Általad feltett kérdések is.

Végtelenül hálás vagyok az ötletért, mindenképpen talonba teszem :hugs:

Boldog új évet kívánok :tada:

3 kedvelés

Köszönöm, hogy olvashattam. A csattanó a végén, nagyon frappáns lett. Teljesen megfordította a történet menetét.

1 kedvelés

Végtelenül hálás vagyok, hogy időt szántál rá, ahogy boldog vagyok azért is, hogy elnyerte a tetszésedet. Mindkettő nagyon sokat jelent nekem, és remélem, hogy a többi írásom sem fog csalódást okozni :blush:

1 kedvelés

Bevallom, neked tetszik a stílusod, mégis olyan érzésem van mintha folytatásra várna a történet. Például a Nagy keresés, pontosan ilyen. Ez szándékosan csináltad igy? Vagy csak igy alakult? Nagyon érdekes

1 kedvelés

A blogon szereplő Mikulás történetek egy készülő mesekönyv válogatott meséi, tehát jó a szimatod, lesz folytatás :wink:

A Nagy keresés azonban százszavasnak íródott, ezért ott nem terveztem, de ez nem zárja ki, hogy legyen :grin:

1 kedvelés

Nem. Ezt a hiányérzetett te csináltad. Nem az én szimatom jó…:-)…olyan mint a karácsonyi sütemény, nem lehet abbahagyni és mindig új sütiért nyúlsz. Igy nem csoda, ha a tál kiürül azt a Nebuló észreveszi…:-)…Velem is ez történt.

1 kedvelés

Boldog vagyok, hogy így érzed. Különösen ezért, mert szeretek folytatásokban írni, és azt is élvezem, ha úgy írhatok történetet, hogy bár a cselekménynek van vége, tehát az olvasónak nincs hiányérzete, mégis képes a történet tovább folytatódni az olvasás után az olvasó gondolatai által. Azt hiszem, ez az írás valódi varázslata: együtt alkotni az olvasóval.
Éppen ezért vagyok hálás Neked, hogy Te is egy vagy azok közül, akik hajlandóak együtt alkotni velem :heart_decoration:

1 kedvelés

Kedves vagy. Örülök neki ha motiválhatlak, bár nem szándékosan tettem. Nekem az alkotói munkához a legnagyobb segítségek a kritikák voltak, bár némelyik igazán nem eset jól. Viszont szükségesek voltak ahhoz, hogy felismerjem ha valami nem úgy ment át, mint szerettem volna. Kissé félek is saját írást megosztani itt, mert igen magas a nívó. Bár még csak pár novellát sikerült elolvasnom.

1 kedvelés

Hálásan köszönöm. Végtelenül megtisztelő a véleményed :heart:

Úgy hiszem, hogy a kritikák annyira hasznosak, amilyen mértékű a kritikus jószándéka és az alkotó szakmai tudása. Ilyenformán nem minden kritika hasznos, de mindegyik okozhat kényelmetlen perceket.
Alkotóként szerintem a alkotáson túl a legnagyobb felelősségünk az állandó fejlődés, aminek része lehet a kritika, de talán sokkal nagyobb segítség egy olyan alkotótárs vagy mentor, aki előttünk jár az úton, és segít navigálni nem csak az olvasói és szakmai kritikák, de a saját belső motivációink közönséggel való harmonizálásában is.

Ami a megosztásokat illeti, egyik sem kerülne ki a nagy nyilvánosság elé, tehát ilyenformán nem kell tarts tőlük. Azonban arra kérlek, hogy ha bármit szeretnél megosztani velünk, akkor azt a Morzsák kategóriában tedd, és direkt posztokat fogadunk csak el, linkeket nem.

Ám ha bármi kérdésed vagy kétséged van, írj nyugodtan, boldogan segítek, ha tudok :slight_smile:

1 kedvelés

Nagyon szépen leírtad a kritikával kapcsolatos elméleted. Teljes mértékben tudok azonosulni vele. Most el kell köszönnőm tőletek. Jó éjszakát

1 kedvelés

Neked is kellemes, pihentető éjszakát kívánok!

1 kedvelés