A Vörös Lovag nagy napja - Elefánt A Porcelánboltban

– A bátorságot csakis magadban keresd! – visszhangzottak a Vörös Lovag fülében a Bölcs szavai, miközben a küzdőtérre igyekezett.


This is a companion discussion topic for the original entry at https://elefantaporcelanboltban.com/iras/voros-lovag-nagy-napja/

Hű!!! Végig nagyon izgalmas a mese, de a befejezés olyan mellbevágó, hogy arra késztetett, hogy újra elolvassam. Mert ebben, megint a te különleges életednek egy titkát véltem felfedezni. Már értem, miért démonisztkus a kulcs. És a félelmet miért kellett olyan nagyon legyőzni. Te vagy az a lovag!

Caelan Drága! Nem olvastam még ilyen élet-meséket! Továbbra is azt érzem, különleges tehetséged van! Egyetlen rövid mondat átírja és drámaivá teszi az egész történetet! Szeretettel gratulálok! :heart:

2 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm :heart:

2 kedvelés

Nagyon tetszik! Emlékeztet a fiam írásaira, ő is szokott meghökkentő történeteket írni. De a tiéd egészen különleges…

3 kedvelés

Ez hatalmas dícséret! Ki sem tudom fejezni, hogy mennyire hálás vagyok érte :heart:

2 kedvelés

Drága Caelan! Te egy igazi tehetség vagy, mindig örömmel olvasom az írásaidat. Az egyéni látásmódod nagyon egyedivé tesz téged!! Csak így tovább!

3 kedvelés

Köszönöm szépen! Ígérem, bőven lesz még folytatás :heart:

2 kedvelés

Hát… kétszer kellett elolvasnom. Néha az életünk legapróbb mozzanatai is démonisztikussá tudnak válni , és hatalmas erőfeszítés szembeszállni !!!
Különleges ember, különleges sors, külônleges írás , drámai csattanóval! Gratulálok!!!

3 kedvelés

Azt hiszem rátapintottál a lényegre, ami a mindennapi dolgokat illeti :slightly_frowning_face: Köszönöm szépen :heart:

2 kedvelés

Megint az humor a váratlan csattanóban!

3 kedvelés

Örülök, hogy tetszett :smiley: Köszönöm a figyelmedet :heart:

2 kedvelés

Olvastam már meghökkentő meséket, de a Tiéd szó szerint egyedi, rendkívúl izgalmas, és igen, győzött a tejfölszőke Vörös Lovag! Nemcsak a Kulcsok Démonát győzte le, hanem engem is meggyőzött. Szeretettel gratulálok!

3 kedvelés

Köszönöm szépen! Nagyon örülök, hogy tetszett :purple_heart:

2 kedvelés

Újra olvasva is ugyan olyan eredeti és nagyon tetszik, Caelan!!!

3 kedvelés

Nagyon örülök neki! Köszönöm szépen, hogy megírtad :smiley: :yellow_heart:

2 kedvelés