Dabetshah születése - Elefánt A Porcelánboltban

Világnak ifjúságában,

mielőtt az emlékezet teremtetett,

istenek lakták be az eget


This is a companion discussion topic for the original entry at https://elefantaporcelanboltban.com/iras/dabetshah-szuletese/
2 kedvelés

Gyönyörű! :heart: Egy újabb Caelan Rhys arc!

Megható vers, balladákra emlékeztet. El vagyok teljesen lágyulva, mennyire sokoldalú művész vagy! Szeretettel gratuláluk! Az illusztrációhoz úgyszintén…eszméletlenül jól illik a vershez! :heart: :heart:

3 kedvelés

Köszönöm szépen! Őszintén szólva ez is egy olyan darab, amit kicsit félve raktam ki, ezért megható látni, mennyi embernek tetszik :heart:

Az pedig számomra különösen hatalmas szó, ha Tőled kapok dícséretet az illusztrációra :heart: :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nagyon szép, és abszolút egyben van a verssel! A te munkád? :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

@Kathy Igen is, meg nem is. Az alapvető ötlet és a kivitelezés nem az enyém, de én csináltam belőle használható képet az oldalra :relieved:

2 kedvelés

Gyönyörű és megható.Gratulálok!

4 kedvelés

Boldoggá tesz, hogy tetszik :heart:

2 kedvelés

Csodálatosangyönyörű szépségű a versed és gyönyörű szépségű a kép is. Hiperszuper gratula hozzá neked.

2 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm! Örülök, hogy tetszik :heart:

2 kedvelés

Nagyon szép!

3 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm a figyelmedet! Örülök, hogy tetszett :heart:

2 kedvelés

Érdekes, izgalmas, nagy igazságot tartalmazó verses meséd elnyerte ismételten a tetszésemet. Szívből és szeretettel gratulálok.

3 kedvelés

Hálásan köszönöm a kedves szavaidat :heart: Örülök, hogy tetszett :slight_smile:

2 kedvelés

Szép!Gratula :blush: :purple_heart:

3 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm :heart:

2 kedvelés

Szép! :purple_heart:

3 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm :heart:

2 kedvelés