Életre hívott szavak - Elefánt A Porcelánboltban

Abroon mozdulatlanul meredt bele a lángokba. A vörös homok fölött izzó tűz látványa olyan volt, mintha csak egy hatalmas kemence belsejében ült volna. Bőrén azonban érezte az éjszaka hidegét, és felnézve látta a kéken fénylő csillagokat, amelyek mint szikrázó jégtüskék, ütötték át az égbolt sötétjét.


This is a companion discussion topic for the original entry at https://elefantaporcelanboltban.com/iras/eletre-hivott-szavak/

Először is szeretettel gratulálok honlapodhoz! Most már értem, miért az elefánt! :slight_smile:

Caelan! Csodálatosan írsz! Már alig vártam, hogy a szösszenetek után végre megszólalj, bár azok is nagyon tetszenek. Olyan finoman, könnyedén és elegánsan mesélsz, hogy szinte látom!

Nagyon sok sikert kívánok Neked! Ami rajtam áll, lelkesen segítem első lépéseidet! :heart:

1 kedvelés

Nagyon hálás vagyok már a jelenlétedért is :heart:

Fenomenalisan gyönyörű szépségű az írásod, nagyon tetszik. Hiperszuper gratula hozzá neked. Elképesztően jól írsz.

1 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm, hogy itt vagy, és különösen a dícsérő szavakat :heart:

Nagyon szemléletesen írsz! Tetszik!

1 kedvelés

Köszönöm szépen :slight_smile:

1 kedvelés

A szikra belőled is kipattant!! Napról napra eredetibbnél eredetibb történetekkel káprásztatsz el bennünket! Szárnyalj Caelan a szavak által és soha sem hagyd abba…

1 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm a bátorító szavaidat. Szárnyakat adnak :heart: :heart: :heart:

Tehetségedhez nem fér kétség, az Isteni szikra pillangó képében benned is ott van. Köszönöm,jól esett olvasni az első írásod, amit megosztottál velünk.Szeretem a tüzet.

1 kedvelés

Én köszönöm, hogy időt szántál rá és elolvastad :slight_smile:

Újabb gyönyörű mese. Köszönöm, hogy elolvashattam.

1 kedvelés

Én köszönöm a figyelmedet :slight_smile: