Hullámok szárnyán - Elefánt A Porcelánboltban

– Csak víz! – mormolta magában szünet nélkül Phuna, miközben haladt a tömeggel. – Semmi más, csak víz!


This is a companion discussion topic for the original entry at https://elefantaporcelanboltban.com/iras/hullamok-szarnyan/

Többen jeleztétek, hogy ez az írásom nagyon elvont, némelyek számára nehezen értelmezhető, nehéz azonosulni vele.

Tökéletesen megértem, és elnézést kérek mindazoktól, akik esetleg csalódottnak érzik magukat, de engedjétek meg, hogy egy kis magyarázatot fűzzek az íráshoz mindazok számára, akik még nem jártak a bemutatkozó oldalamon.

A blogon kétféle írás van:

1. Fantázia szülte történetek,
2. Egy autista, Asperger szindrómás ember életének mozaikjai történetekként feldolgozva.

Ez az írás, ahogy mindazok, amelyek végén az asperger-szindróma és autizmus címkék szerepelnek, az utóbbi kategóriába tartoznak.

Nem akarom magyarázni a bizonyítványt, készséggel elfogadom, ha bárki úgy gondolja, hogy nem ez életem legjobban sikerült írása, azonban talán van, akinek ez a perspektíva segít közelebb jutni az írás lényegéhez.

Hálásan köszönöm mindenki figyelmét, és köszönöm azoknak is, akik megosztották velem a kritikájukat :heart:

Emlékszem, gyerekkoromban a vonaton szerettem követni a sínek mellett futó vezetékeket. Az is nagyon megnyugtató volt :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Igen! Az is fantasztikusan jó dolog! :grinning:
Azzal az egyetlen bajom csak az volt, ha a vezeték a nap felé volt :unamused:

Ilyenkor kell valami mást bambulni, ha átmeneti zavarról van szó. Ha mégsem, akkor kiváló alkalom a bíbelődésre, szöszmötölésre :smile:

1 kedvelés