Melyik szólít meg?

Köszönöm szépen, hogy megírtad, hogy nem nálunk van a hiba :slight_smile:

Soha nem csinálok belőle létkérdést, hogy ki miért nem válaszol. Hiszem, hogy az a jó, ha valakinek van családja, szerettei, imádott hobbija vagy bármi olyan, ami a fizikai világban tartja ahelyett, hogy a virtuálisban kéne menedéket keresnie.

Vigyázz Magadra, és örülök, hogy mindezt megosztottad velem :heart:

Köszönöm. Én szeretek azonnal reagálni. Sokszor,- nem veled kapcsolatban,- nem kellene, mert néhány ember megvárakoztatása, sokkal jobb eredményre visz, mint, az azonnali válasz. Mégis, nekem a belső tisztességem, és a belső igényem azt kívánja, hogy válaszoljak. Szerencsére sok ilyen ember van körülöttem. Képzeld! Lesz egy daganatos betegségben, benne lévő, azon túllevő, vagy családtagként megélők számára meghirdetett pályázat révén, egy kis könyvecske. Ebben a jótékony célra megjelenő könyvben, amely bevétele a Kékgolyó utcai rendelőnek megy, három, a történetemmel kapcsolatos írás is benne lesz! Nagyon örülök!. Remélem, hogy az anyagi lehetőségeim megengedik, hogy a “nevezés feltételeként” kért két könyvön kívül még legalább kettőt megvegyek az orvosaimnak, akik nagyon sokat tettek értem. Most tényleg megyek, mert holnap jönnek hozzám, és szalad a lakás. Ölellek így távban. K

1 kedvelés

Ismerős érzés, bár van egy olyan sejtésem, hogy én elsősorban azért szeretek gyorsan reagálni, mert ha nem teszem, előfordulhat, hogy elfelejtem, és azt semmiképpen sem szeretném :smiley:

Hatalmas gratula és ölelés Neked! :heart:

Látod, ez is azt bizonyítja, hogy nem kell túl sokáig elmélkedni azon, hogyan és mit írj le. Abban a pillanatban, hogy papírra veted, ami és ahogy a fejedben van, az elolvasható, véleményezhető, javítható, átírható, márpedig minden írás így fejlődik, nem úgy, hogy a fejedben tartod :wink:

Úgyhogy Neked is jó szívvel és őszintén javaslom, amit @Kathy - nek is mondogatok mindig: ússz az árral és tudd, hogy jó helyre sodor! :hugs:

Sikeres lakáskergetést és örömteli találkozást kívánok, bárki is jön Hozzád holnap :slight_smile:

Köszönöm szépen, majd megírom, nagyon izgi. K

1 kedvelés

Köszönöm szépen a választ!

1 kedvelés