Mutass utat!

3 kedvelés

Mindig Isten mutatja az utat az más észre veszúke az mutatott, arra megyünk amire kell.

1 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm az értékes felvetésedet, drága Raf :hugs:
Isten irányítását észrevenni pedig tapasztalatom szerint nem más, mint a megoldások felé haladni ahelyett, hogy a problémákon rágódnánk. Mi a véleményed erről? :slight_smile:

1 kedvelés