3 kedvelés
Mindig Isten mutatja az utat az más észre veszúke az mutatott, arra megyünk amire kell.
1 kedvelés
Nagyon szépen köszönöm az értékes felvetésedet, drága Raf ![]()
Isten irányítását észrevenni pedig tapasztalatom szerint nem más, mint a megoldások felé haladni ahelyett, hogy a problémákon rágódnánk. Mi a véleményed erről? ![]()
1 kedvelés
