Témák, ötletek a Társalgóhoz

A beszélgetés folytatása innen Exkluzív író-olvasó közösség:

Ha már szóba került a Társalgó, akkor esetleg gyűjthetnénk témákat, ötleteket, miről szeretnétek beszélgetni kikapcsolódásként :wink:

Téged mi érdekel az írásaimon és a zárt csoportok témáin kívül?

Sok téma jöhetne szóba, mint a magány, párkapcsolat, ismerkedés, barátkozás, ellenségeskedés,szórakozás, szokások / akár ünnepi is lehet /,ki mire vágyna, sikeresen elért célok.

1 kedvelés

Persze, ezeket mind szóba lehet hozni, de témakörökre gondoltam. Mint mondjuk kertészkedés, autószerelés, virágkötészet, stb :grin:

Bocsánat, ha megint sikerült félreérthetően fogalmazzak :blush:

Minden témakör érdekel, de olyat kell kiokoskodni, amihez sokan tudunk hozzászólni. Indulásnak a kertészkedés nagyon jó. Innen kiindulva jönnek majd a többi ötletek is.

Itt nem kiokoskodásról van szó. Itt annyi kell, hogy mindenki, aki szeretné ezen a fórumon bővíteni a beszélgetési témákat, bedobja, hogy őt mi érdekli :slight_smile:

Szóval? Téged még mi érdekelne a kertészkedésen kívül? :wink:

Nagyon szeretek olvasni, pláne nagyon jó szösszeneteket. írásokat, amit meglehet vitatni, beszélni róla…

Azok lesznek, ne aggódj :wink:

Sőt, ha minden jól megy, egyre több :smiley:

De mégis, milyen témában?

Én a kertészkedésen kívül például imádok mindent, ami kaja, konyha, táplálkozás (további rokon értelmű kifejezések felsorolását Rád bízom) :blush:

Na a kajával gondban vagyok, nem igazán eszem húsféléket… De annyira konyhatündér sem vagyok…

Mibe fogadjunk, hogy nálam nem eszel furcsábban?! :rofl:

Ha akarsz róla beszélni, nyiss egy új témát erről az Auti Közösségben :wink:

1 kedvelés