Mozizz velünk a Porcelánboltban!

Örömmel jelentem, hogy új nyitott kategória alakult 1-es és afeletti Bizalmi Szintű tagjaink számára :tada:

Mozizzunk! :movie_camera:

Ha Te is kisgyerekként lelkesedsz a jó mozikért és szívesen beszélgetnél a legújabb alapműről vagy csalódásról, szeretettel látunk Téged is :hugs:

Itt megírhatod, ha olyan filmet találtál, amiről úgy érzed, mindenkinek meg kéne néznie, és azt is szívesen vesszük, ha megírod, ha valamit senkinek sem szabadna látnia. Bármi, ami film, ami sztori és ami szórakozás, itt elfér :blush:

Ha még nem vagy regisztrált tagunk, akkor itt olvashatsz a Fórum felépítéséről.

6 kedvelés

Üdvözlöm az ötletet! :hugs:
Nagyon szeretek mozizni, de van, amikor tanácstalan vagyok, mit nézzek?
Legtöbbször a fiam ajánl filmet, mert ő sokkal inkább topon van… :smile: Még sohasem családtam az ízlésében. Mostanában elfoglalt, úgyhogy részemről kérem a tanácsokat!

Múlt héten láttam - nem először :slightly_smiling_face: - a Gran Torino című filmdrámát, Clint Eastwood főszereplésével, egyben ő is rendezi a filmet.
https://www.youtube.com/watch?v=GEHCGs5hpe8
Újfent nagyon magával ragadott.
A link, egy párperces bemutató…
Jó szórakozást!

1 kedvelés

A Mozizzunk! kategóriában már fent van néhány filmről írt írásom, és remélhetőleg még több vélemény felkerül változatos filmekről :slight_smile:

Hálás köszönetem az ajánlóért :heart:
Ez kemény film, ahogy Eastwood filmjei általában, de mindenképpen megnézem valamikor. Listára téve :wink:

1 kedvelés